Great Sea View Apartment, Near The Beach, With Ac And Pools

  • 50 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Great Sea View Apartment, Near The Beach, With Ac And Pools Albufeira med 1 sovrum passar för upp till 3 gäster och har ett centralt läge ungefär 13 minuter till fots från Nossa Senhora da Orada-klostret. Wi-Fi och en parkering finns också i den här 50 m² stora lägenheten.

Great Sea View Apartment, Near The Beach, With Ac And Pools erbjuder gästerna balkong, sitthörna och vardagsrum, samt moderna bekvämligheter som luftkonditionering. I den här lägenheten finns ett badrum utrustat med hårtorkar, badlakan och handdukar. Det finns också en separat toalett och en dusch.

Gästerna kan njuta av en pool på plats.

Great Sea View Apartment, Near The Beach, With Ac And Pools har ett komplett kök, utrustat med vattenkokare, kylskåp och köksredskap för din bekvämlighet.

Lägenheten ligger i distriktet Weststadt, inom 4 km från Beach Santa Eulália. Sevärdheterna inkluderar Albufeira småbåtshamn, inom 10 minuter med bil från boendet. Busstationen Cor Aguas är belägen mindre än 450 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Great Sea View Apartment, Near The Beach, With Ac And Pools Albufeira
Windmill Hill Apartment
Mobilpris

Windmill Hill Apartment

10
Exceptionellt 1 recension
83 m från boendet
Relaxing Studio In Albufeira Jardim
Mobilpris

Relaxing Studio In Albufeira Jardim

8.2
Väldigt bra 8 recensioner
90 m från boendet
USD 128 USD 115
per natt
White Studio And Terrace
Mobilpris

White Studio And Terrace

9.8
Exceptionellt 10 recensioner
111 m från boendet
USD 199 USD 179
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Portimao Penina Flygplats
    42 km

    Tågstationer

    Albufeira Train Station
    6 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Bagageförvaring

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Trädgård

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer137756/AL
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Great Sea View Apartment, Near The Beach, With Ac And Pools?
      Populära sevärdheter nära Great Sea View Apartment, Near The Beach, With Ac And Pools inkluderar bland annat Beach Santa Eulália, Nossa Senhora da Orada-klostret, Albufeira småbåtshamn.
    • Hur stort är Great Sea View Apartment, Near The Beach, With Ac And Pools?
      Great Sea View Apartment, Near The Beach, With Ac And Pools är 50 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Portimao Penina Flygplats
    42 km

    Tågstationer

    Albufeira Train Station
    6 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Great Sea View Apartment, Near The Beach, With Ac And Pools Albufeira

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng